Ситуація по Ніжинському району станом на 13 квітня

Багато територій ще не обстежено. Не з’їжджайте на узбіччя та не користуйтеся лісовими дорогами, не підходьте до знищеної техніки!

Проводяться роботи з відновлення критичної інфраструктури: газопостачання та зв’язку. Проте без газу в районі залишається 6 населених пунктів.

 За останню добу втрат серед військових та цивільного населення немає.

 На території Ніжинського району перебуває 14709 внутрішньо-переміщених осіб.

 Тривають роботи щодо комісійного обстеження пошкоджених та зруйнованих житлових будинків, будівель та споруд на територіях громад

 У зв’язку з введенням в Україні воєнного стану державний реєстр речових прав на нерухоме майно та єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань не працюють, тому ЦНАПи у територіальних громадах наразі можуть здійснювати лише консультування населення та реєстрацію внутрішньо-переміщених осіб.

- 72 сільськогосподарські підприємства району розпочали проведення весняно-польових робіт: підживлення озимих культур, внесення мінеральних добрив під посів ярих, передпосівковий обробіток ґрунту та посів ранніх ярих культур на площі 938 га. В тому числі: ярої пшениці – 164 га, ярого ячменю – 405 га, гороху – 289 га.

 Школярі 14 громад продовжують навчання за дистанційною формою, 3 громад – долучилися до навчання у школах, 3 заклади дошкільної освіти відновили свою роботу.

 Поліція Ніжинщини посилено працює в умовах воєнного стану. Загальна безпекова ситуація в районі наразі стабільно контрольована.

 Ніжинська районна військова адміністрація продовжує розподіл гуманітарної допомоги між громадами району, керівництво яких формує списки отримувачів гуманітарної допомоги. Лікарські засоби отримали 5 стаціонарних медичних закладів та 6 центрів ПМСД. Продукти харчування направлені до Липіврізького старостівського округу, Височанської та Бобровицької ТГ, Ніжинської центральної районної лікарні.

Ніжинська районна військова адміністрація