Ніжинщина: оперативна інформація на 14 квітня

Ворог відступив і жителі району поступово повертаються до мирного життя. Проте війна ще триває. Про це нагадують руйнування та військова техніка, бої на сході та півдні.

Територію Ніжина та всіх автошляхів повністю розміновано. Продовжуються роботи з розмінування населених пунктів району підрозділами ЗСУ та ДСНС. Багато територій ще не обстежено. Не можна з’їжджати на узбіччя та не користуватися лісовими дорогами, заборонено підходити до знищеної техніки!

Проводяться роботи з відновлення критичної інфраструктури: газопостачання та зв’язку. Проте без газу в районі залишається 6 населених пунктів.

За останню добу втрат серед військових та цивільного населення немає.

На території Ніжинського району перебуває 14733 внутрішньо-переміщених осіб.

Тривають роботи щодо комісійного обстеження пошкоджених та зруйнованих житлових будинків, будівель та споруд на територіях громад.

72 сільськогосподарські підприємства району розпочали проведення весняно-польових робіт: підживлення озимих культур, внесення мінеральних добрив під посів ярих, передпосівковий обробіток ґрунту та посів ранніх ярих культур на площі 938 га. В тому числі: ярої пшениці – 164 га, ярого ячменю – 405 га, гороху – 289 га.

Школярі 14 громад продовжують навчання за дистанційною формою, 3 громад – долучилися до навчання у школах, 3 заклади дошкільної освіти відновили свою роботу.

Поліція Ніжинщини посилено працює в умовах воєнного стану. Загальна безпекова ситуація в районі наразі стабільно контрольована.

Ніжинська районна військова адміністрація продовжує розподіл гуманітарної допомоги між громадами району, керівництво яких формує списки отримувачів гуманітарної допомоги. 

Ніжинська районна військова адміністрація

Титульне фото ілюстровано з мережі