Міський голова Ніжина зустрівся з добровольчим загоном ТрО

Нещодавно було проведено зустріч з батальйоном ТрО ЗСУ. На ній обговорювали питання, які потрібно вирішити. Тепер було проведено зустріч з бійцями добровольчого загону, де також було розглянуто ряд питань.

 

«Герої, захисники, добровольці, я щиро вдячний кожному з вас за неймовірну сміливість та героїзм! Сьогодні 50 день війни, а ви з перших днів масштабної російської агресії стали на захисті нашого міста, що є проявом справжньої мужності!

Хоча наше завдання, як міської влади, це життєзабезпечення міста, але наша команда докладає максимум зусиль, щоб вирішувати всі ваші питання. Комунікація до цього здійснювалася через ваше керівництво, але сьогодні я хочу почути кожного з вас.

Запевняю, що кожне ваше звернення ми розглянемо та намагатимемося вирішити всіма шляхами», - зазначив О. Кодола.

Серед питань, що турбували добробатівців були наступні: офіційний статус військового формування, довідки за місцем роботи про службу в загоні, медичні та соціальні гарантії, забезпечення пальним тощо.

Було виявлено ряд проблем в комунікації керівників підрозділів та бійців. Деякі бійці не були зафіксовані, як ті, що проходять службу в добровольчому загоні. Також деякі бійці не зверталися до свого безпосереднього керівництва щодо виділення пального.

Були й такі, що отримували від своїх роботодавців повідомлення про ймовірне звільнення за відсутність на робочому місті.

Всі питання були почуті та на них дали вичерпну відповідь!

Тому в ході зустрічі було досягнуто взаєморозуміння та окреслено шляхи вирішення багатьох питань.

Треба зауважити, що сьогодні було сформовано ще 150 пакетів гуманітарної допомоги для підтримки родин бійців добровольчого загону. Також міська влада подякувала захисникам. Слава Україні!

Ніжинська міська рада