До уваги отримувачів соціальної допомоги

По всіх містах і районах Чернігівської області через активні бойові дії в квітні місяці всі державні соціальні виплати (допомога, субсидії та пільги) будуть виплачені за спеціальним механізмом.

Нарахування здійснювались інформаційно-обчислювальним центром Міністерства соціальної політики України. Наразі спрямовано необхідне фінансування до Ощадбанку, який забезпечить перерахування людям. 

Порядок здійснення виплати:

- тим громадянам, які отримували державні виплати на рахунки в банках, Ощадбанк перерахує кошти на ті самі рахунки в тих самих банках;

- тим громадянам, які отримували виплати через Укрпошту, Ощадбанк здійснить грошовий переказ через платіжну систему "MY TRANSFER" (МАЙ ТРАНСФЕР).

Для отримання грошового переказу потрібно звернутись з паспортом та ідентифікаційним кодом до будь-якого зручного відділення Ощадбанку на території України.

Отримати грошовий переказ можна протягом двох місяців (у квітні зарахування було 13 числа).

Також отримувач може зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку та перенаправити переказ до іншого банку, який буде зручним для клієнта.

Якщо з якихось причин одержувач не зможе отримати грошовий переказ, то ці кошти будуть зараховані в наступних виплатних періодах.

Управління соціального захисту населення Ніжинської міської ради.