Чернігівщину допомагають розміновувати вибухотехніки з Волині

До цього вибухотехніки допомагали розміновувати Київщину. Вже майже тиждень у складі зведеного загону НПУ вони допомагають розчищати територію Чернігівщини.

Спеціалісти працюють разом із колегами з інших областей в складі зведеного загону вибухотехніків з оперативного розмінування Національної поліції України. Правоохоронці зачищають територію, де проходили бойові дії, від нерозірваних боєприпасів та інших небезпечних предметів, також реагують на кожне повідомлення громадян про підозрілі знахідки.

Вибухотехніки перевіряють місця базування окупантів, покинуті бойові позиції та всю територію міста й області, де велися активні бої. Вони вилучають авіаційні бомби, касетні боєприпаси, мінометні міни, снаряди до гармат тощо, згодом усе це знищують у спеціально відведених місцях, що не нестиме жодної небезпеки мирним жителям.

 

«Це наша робота – уберегти від різних загроз наших співгромадян та знову повернути їм безпечний простір», - сказав Ігор Заболотний, начальник відділу

 

Правоохоронці ретельно інспектують кожен сантиметр довіреної території, аби жоден громадянин не постраждав внаслідок вибухонебезпечних предметів.

 

Національна поліція України