Чернігівщина: вибухотехніки поліції знешкодили понад 3000 предметів

Поліцейські цілодобово відпрацьовують повідомлення про виявлення вибухонебезпечних боєприпасів та підозрілих предметів. По всій області ще триває розмінування.

Задля безпеки людей поліцейські проводять розмінування та знешкодження вибухових пристроїв, які залишили після себе ворожі війська. З початку повномасштабного вторгнення вибухотехніки Чернігівщини знешкодили загалом понад три тисячі нерозірваних снарядів, мін, ракет, ручних гранат, вибухових елементів касетних боєприпасів тощо.

Інколи такі предмети фахівці знешкоджують на місці – це стосується тих боєприпасів, які заборонено переносити (касетні боєприпаси, або гранати, які не розірвалися).

Поліцейські вибухотехніки застерігають громадян: в лісосмугах навколо Чернігова та навколишніх сіл ворожі війська встановили багато вибухових пасток («розтяжок»).

Вибухотехніки вже знешкодили близько 50-ти таких пасток. Також рашисти мінували залишені житлові будинки в селах, які були тимчасово окуповані.

Поліція закликає громадян, які повертаються на звільнені від рашистів території: не торкайтеся предметів та речей, заздалегідь не перевірених фахівцями. Повертайтеся до домівок після того, як вибухотехніки проведуть перевірку доріг та приміщень.