У Чернігові чоловік травмувався від вибухового пристрою

До поліції надійшло повідомлення про те, що біля багатоповерхівки міста пролунав вибух. Поліцейські та вибухотехніки негайно виїхали на місце події.

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова спробував розібрати частину невідомого вибухового пристрою (ймовірно, це був запал від гранати) просто на лавочці біля під’їзду багатоповерхівки. Внаслідок вибуху чоловік зазнав травм.

Правоохоронцям він пояснив, що разом з товаришем знайшов невідомий предмет на вулиці і вирішив самостійно його «знешкодити».

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статтею 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Поліцейські з’ясовують походження частини боєприпаса. Призначені відповідні експертні дослідження.

Досудове розслідування триває.

Поліція Чернігівщини нагадує громадянам: категорично заборонено наближатися до підозрілих предметів, боєприпасів чи снарядів, торкатися, пересувати їх або брати до рук. Не намагайтеся розібрати вибухонебезпечні предмети або пристрої. Не приносьте їх додому!