Чернігівський стадіон допоможе відбудувати Рівненщина

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль зустрівся із Президентом Української асоціації футболу Андрієм Павелком, який також перебував у місті з робочою поїздкою.

Як повідомив керівник Рівненської ОВА в ефірі одного із телеканалів, Рівненщина допоможе Чернігівщині у відбудові футбольного господарства.

– Моїм здивуванням було те, що в Чернігові зруйновані всі, крім одного стадіону. Я був на центральному стадіоні, де грала команда «Десна». Не розумію логіки руйнування цього стадіону. Декілька ракетних ударів в саме футбольне поле, в трибуни. Поруч бібліотека, якій понад 300 років. Вона вщент зруйнована. Яка логіка була цих ракетних ударів, ніхто не розуміє. Але є чітке розуміння того, що відбудовувати спортивну інфраструктуру, в тому числі футбольну, дуже потрібно. Крім Рівненської області буде допомагати дортмундська «Боруссія». Ми в свою чергу будемо допомагати матеріалами. На Рівненщині є ДСП, OSB, є ліс, який дуже потрібен зараз Чернігівщині. Тому ми встановлюємо такі партнерські відносини і допомагаємо саме будівельними матеріалами, – сказав Коваль.  

 https://www.chesport.cn.ua