У Ніжині розпочато організацію отримання продуктових наборів

Мешканці громади отримають пакунки з продовольчими продуктами тривалого зберігання. Допомога надходить до Чернігівської області, розподілення по районах здійснює обласна військова адміністрація.

Районні військові адміністрації забезпечують надходження гуманітарної допомоги в кожну територіальну громаду району. На сьогодні Ніжин отримає першу частину від заявленої загальної кількості пакунків. На засіданні виконавчого комітету Ніжинської міської ради обговорили організаційні питання приймання гуманітарної допомоги від Ніжинської районної військової адміністрації, визначилися з відповідальними за цей напрямок. Та прийняти, це виявляється чи не найлегшим у цьому процесі.

Забезпечити право й можливість кожного її мешканця отримати допомогу від держави – це обговорювали найретельніше. Бо тут треба подбати й про маломобільні категорії ніжинців та одиноких людей похилого віку; не створити черги на все місто й проконтролювати, аби ніхто не виявився аж «надто спритним» відвідавши кілька черг чи пунктів видачі.

Порядок видачі гуманітарної допомоги від держави буде оприлюднений на офіційному сайті Ніжинської міської ради. Більш детальну інформацію буде опубліковано по завершенню роботи комісії.

Титульне фото ілюстровано з мережі