"Незламні": виставка робіт Катерини Васечко

Виставка проходила у рамках Дня міста, яке віднедавна відзначається саме 6 травня в день вшанування Святого Георгія Змієборця, який є покровителем Ніжинської землі та нашого славетного міста.

На виставці представлена роздруківка картин ніжинської художниці, яка з перших днів війни творила ці шедеври. Ця виставка для всієї нашої України, яка плаче. І ми, ніжинці, плачемо разом. В цих роботах – і сум, і біль…і все таки надія на краще й на перемогу. Організатор виставки управління культури та туризму та благодійний фонд "Копиця". Долучилися до організації виставки працівники і нашого краєзнавчого музею, і бібліотеки.

"Виставка діятиме 6-7 травня. Загалом представлено 36 робіт", - прокоментували працівники управління культури.

Також представлена на продаж продукція – подушечки, чашки, листівки, футболки на яких зображені роботи Каті. Виручені кошти підуть на потреби ЗСУ. Найкращим попитом користувалася продукція із зображенням нашого чотирилапого героя – песика "Патрончика": тільки м’яких подушок придбано аж 65.

"У нас велика команда Катерини Васечко, яка займається популяризацією її патріотичних робіт. Окрім картин, які представлені на виставці - і колекційні подушки, які можливого виставимо на аукціоні, а виручені кошти підуть на потреби ЗСУ", - зазначила Марія Копиця.

"З днем міста, мій Ніжин. Місто рідних людей, золотих куполів. Місто з великою історією і великих людей. Моє місце натхнення!", - такий коментар Катерина Васечко лишила на своїй сторінці у фейсбук цього дня під своїм черговим шедевром.

Слід зазначити, що 6 травня відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. Містяни на чолі з міським головою вшанували пам'ять загиблих.

 

 

Mynizhyn.com

По темі: Ніжинка Катерина Васечко створює малюнки про світле майбутнєВесна в картинах ніжинської майстрині і художниці Катерини Васечко. Фото