17-річний Вадим мужньо переніс дві операції

Юнак отримав 60% опіків тіла, рятуючи маму з полум'я. В жахливій аварії на Рівненщині тоді загинуло 26 осіб. За долю Вадима турбувались всі небайдужі. За лічені години вдалося назбирати кошти на необхідні операції для хлопця.

Вадим вже переніс успішно дві операції по пересадці шкіри. 

"Хлопець пережив її мужньо, а стан його наразі стабільний. Перед ним ще довгий шлях до відновлення 60% шкіри! Проте, я дуже щаслива, що завдяки Вам, у Вадима з'явився шанс на майбутнє! Ви подарували йому надію та силу боротись далі!" - повідомила Ірина Суслова на сторінці в мережі.

Нагадаємо, що жахлива ДТП трапилась 3 травня. Відразу почався збір коштів для допомоги юному ніжинцю.

Зараз Вадима відвідує Анна Хлистунова-Шарпар, яка йому постійно допомагає. 

"Вадим передає всім привіт! Хлопець вже потроху відходить від шоку, який отримав після аварії. Він продемострував велику мужність та витримку! Наразі він всиляє отпимізм, віру в перемогу на майбутнє! Вадим хоче жити в Україні: створити сім’ю та почати власну справу в сфері кулінарії! Воля до життя, яку продемонстрував звичайний 17-річний хлопець Вадим, не дивлячись на втрати рідних допомагає йому боротись та перемагати. І вірю, що в майбутньому він здивує нас своїми кулінарними шедеврами у вільній Україні" - написала Анна в мережі.

Попереду ще операції та реабілітація, але вже видно, що Вадим здаватись не збирається! Він - справжній борець! Бажаємо швидкого одужання та здійснення мрій і планів!

Висловлюємо подяку всім небайдужим хто допомагає та підтримує Вадима.