На Чернігівщині медзаклади будуть повністю відновлені

В області постраждало багато об'єктів інфраструктури. Ворог постійно наносив удари свідомо знищуючи лікарні, школи, садочки, житлові будинки.

Деякі заклади охорони здоров'я зруйновані настільки, що відновленню не підлягають. Завдані збитки оцінюються в мільярди гривень.

 

"Планується повне відновлення медичних закладів, але із наданням нового змісту діяльності. Перший етап — відновлення нормальних умов для роботи медиків", — прокоментувала профільна заступниця начальника Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк.

 

На Чернігівщині зазнали значних руйнувань Обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб, кардіоцентр, центр для постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та ветеранів, дитяча стоматологічна поліклініка Чернігова, Чернігівська центральна районна лікарня, амбулаторія загальної практики сімейної медицини в Киїнці, фельдшерсько-акушерський пункт у Количівці та фельдшерський — у Новоселівці. 

Ще 37 закладів охорони здоров’я (20 — первинної медичної допомоги та 17 — спеціалізованої) зазнали пошкоджень різного ступеня на 923 мільйони гривень.

За її словами, поза увагою не залишаться і зруйновані заклади, такі як обласний протитуберкульозний диспансер та кардіоцентр.Тут мова йде не просто про відновлення, а створення на базі їхнього майнового комплексу лікувальних закладів іншого змісту і з новими сервісами.

Чернігівська ОВА