Підполковник Сергій Бурковський з Ніжина нагороджений орденом

Підполковника Сергія Бурковського з Ніжина удостоїли званням Герой України з врученням ордена "Золота Зірка". Про це йдеться в указі Президента України.

Підполковник проходить службу в одній із військових частин Командування Сил підтримки Збройних Сил України. З перших днів повномасштабної війни керував зведеною групою, яка займалася підготовкою до знищення 4 мостів через водні перешкоди на напрямах просування підрозділів російських окупаційних військ.

З 24 лютого по 10 березня зведеною групою під його керівництвом знищено шість БТРів, танк Т-72. Захоплено три паливозаправника АЦ-5,5, танк Т-72 та дві одиниці РСЗВ “Град”.

13 березня воїни-інженери зупинили просування колони ворожої техніки. У ході бою знищили один вантажний автомобіль КАМАЗ, один паливозаправник. Захопили два вантажних автомобіля КАМАЗ, один з яких перевозив ПЗРК “Ігла”, танковий мостоукладальник МТУ-90 та інженерну машину розгороджень ІМР-2М. Також знищено живу силу противника, у тому числі і начальника інженерної служби 7 окремої гвардійської краснознаменної орденів Суворова, Кутузова, Александра Невского Оренбурзької танкової козачої бригади капітана Нікітіна.

16 березня зупинили чергову колону. В цьому бою окупанти недорахувалися 4 вантажних автомобілів з вантажем продовольства, двох 152 мм гаубиць “Мста-Б” та автомобіля КАМАЗ з боєкомплектом до них.

17 березня знищено один танк Т-90 шляхом його підриву.

19 березня захоплено дві одиниці 152 мм гаубиць “Мста-Б”, три вантажних автомобіля КАМАЗ з боєкомплектом до них, а також машину управління артилерійським вогнем 1В110. Знищено автомобіль КАМАЗ шляхом його підриву.

20 березня знищено 2 одиниці ЗРК “Тор”.

21 березня знищено колону техніки у складі: танк, БМП, бронеавтомобіль “Тигр”, паливозаправник та два автомобіля КАМАЗ з боєприпасами.

 

Ніжинська міська рада