На Ніжинщині в останню путь провели Захисника

У селі Хвилівка попрощалися з Героєм, який віддав своє найдорожче, своє життя за нашу Незалежність та свободу.

Станіслав Перевера народвися 2 травня 1974 року в селі Калинівка Ніжинського району. 

З початком Революції Гідності та бойових дій на Сході та Півдні України Станіслав повернувся на військову службу та долучився до 41-го батальону територіальної оборони "Чернігів-2", в складі якого був безпосереднім учасником антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. У 2019-2020 роках Сергій потрапив на службу до 13-го окремого мотопіхотного батальйону та неодноразово мав ротації в області проведення ООС.

Після двох років цивільного життя, дізнавшись про повномасштабне вороже вторгнення по всій території України, Станіслав не зміг лишитися осторонь. У перший же день він прийшов до місцевого територіального центру комплектування, аби долучитися до наших добровольців-земляків та зі зброєю в руках давати відсіч російським військам. За власним бажанням Захисник повернувся на службу до побратимів з 13-го окремого мотопіхотного батальйону на посаду стрільця-гранатометника та відправився на виконання бойових завдання з захисту територіальної цілісності та Незалежності нашої держави на Донеччину.

18 травня під час евакуації своїх побратимів поблизу населеного пункту Володимирівка на Донеччині Перевера Станіслав загинув, до останнього подиху даючи гідну відсіч ворожій орді. Вдома на нього чекали батьки, сестра, двоє братів, дружина та син... 

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя.

Чернігівський обласний ТЦК та СП