Чернігівщина оплакує ще одного свого сина

У Батурині попрощалися з нашим земляком - Ситником Григорієм Миколайовичем, який загинув у боротьбі за свободу та Незалежність України!

Ситник Григорій народився 23 лютого 1969 року в смт. Батурин. З 1976 по 1984 роки він навчався у Батуринській середній школі. Після цього здобував професію токаря на Бахмацькому заводі «Хіммаш». На початку 90-х років Григорій проходив строкову військову службу, був десантником.

З перших днів повномасштабного ворожого вторнення Григорій не вагаючись пішов добровольцем у Збройні Сили України. Його бойовий шлях розпочався на рідній Чернігівщині. Деякий час наш земляк у складі 58-ї окремої мотопіхотної бригади захищав місто Миколаїв, потім- Донеччину.

Нажаль, 5 липня під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Ситник Григорій загинув, до останнього захищаючи рідну землю від ворога. Того дня без батька залишилася донька, брати й сестри втратили улюбленого брата.

Рідні та близькі провели Григорія в останню путь, попрощавшись з Захисником на площі біля Батуринської Цитаделі, поховавши його на центральному кладовищі.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким...