Прокуратура добилася повернення більше мільйона гривень місцевому підприємству

За позовом Ніжинської міжрайонної прокуратури господарський суд Харківської області сьогодні ухвалив стягнути з підприємства-покупця, яке знаходиться на території області борг перед Державним підприємством «Ніжинський комбінат хлібопродуктів» на суму понад 1,3 млн грн.

За позовом Ніжинської міжрайонної прокуратури господарський суд Харківської області сьогодні ухвалив стягнути з підприємства-покупця, яке знаходиться на території області борг перед Державним підприємством «Ніжинський комбінат хлібопродуктів» на суму понад 1,3 млн грн.За позовом Ніжинської міжрайонної прокуратури господарський суд Харківської області сьогодні ухвалив стягнути з підприємства-покупця, яке знаходиться на території області борг перед Державним підприємством «Ніжинський комбінат хлібопродуктів» на суму понад 1,3 млн грн.

Борг утворився ще в 2012 році через неповну сплату покупцем за відвантажене йому ніжинським державним підприємством зерно кукурудзи.
 
Суттєво, що ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів» є підприємством, на якому постійно існувала заборгованість із виплати заробітної плати. Станом на початок серпня вона перевищувала 185 тис грн. Тож позов прокуратури — в інтересах державного підприємства та його працівників. І планується, що саме завдяки повернутим коштам буде сплачено заборговану працівникам підприємства заробітню платню.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: