Померла талановита ніжинка Ольга Броварець. Світла пам'ять...

Ольга - доктор фізико-математичних наук, провідний науковий співробітник відділу молекулярної та квантової біофізики Інституту мікробіології і генетикиНАН України. Родом вона з Ніжина. Причину смерті не повідомляють.

Життя ніжинки обірвалося 14 липня у віці 35 років... Про це повідомляється на офіційній сторінці закладу, де вона працювала.

 

“Ольга Броварець — лауреат кількох державних премій (Президента України для молодих вчених, Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим, Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України), стипендіат Президента України, Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених та НАН України, автор десятків наукових праць тощо”, — йдеться в повідомленні.

 

У 29 років вона стала наймолодшим в Україні доктором наук. У квітні 2017 року отримала гранд Президента України для проведення дослідження “Структурна теорія спонтанного точкового мутагенезу”.

Вчена зробила відкриття, яке дає надію на цілковите одужання від раку та багатьох інших хвороб, до яких призводять мутації.