Орденами "Золота Зірка" нагороджені Герої України ОК "Північ".

Герої ОК "Північ" показали свій професіоналізм, витримку, героїзм у боротьбі з ворожими військами, які вдерлися на територію України, зокрема і на Чернігівщину. Вони і зараз нищать ворога, щоб він навіть не смів зазіхати на цілісність та суверенітет нашої Держави.

Заступник командувача військ оперативного командування "Північ" Сухопутних військ ЗСУ, бригадний генерал Дмитро Красильников отримав з рук Глави держави орден "Золота Зірка" за ефективне виконання завдань щодо захисту суверенітету й територіальної цілісності України підрозділами під його керівництвом. Завдяки вдалим рішенням Дмитра Красильникова підрозділи угруповання "Північ" зривають усі плани противника щодо просування вглиб території України на Донецькому та Луганському напрямках. За час оборонної операції під його керівництвом було завдано колосальних втрат збройним силам РФ та незаконним збройним формуванням, зруйновано стратегічні плани ворога.

Нагороджений і командир мотопіхотної роти, старший лейтенант Артур Кравченко, який під час наступу ворожих військ поблизу міста Глухова Сумської області вступив у бій із переважними силами противника. Було завдано значної шкоди ворогу, виведено з ладу 3 БТРи, 6 одиниць ворожої автомобільної техніки. Він зумів вивести особовий склад, не допустивши безповоротних втрат. Брав активну участь у бойових діях у населених пунктах Чернігівської області. Неодноразово зупиняв просування противника закріпленою територією. Під час обстрілу з боку російських військ у березні 2022 року в районі населеного пункту Буди на Чернігівщині попри перевагу противника завдав суттєвих втрат ворогу й зупинив його просування. Був поранений у бою, проте виконав бойове завдання. 16 омпб 58 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана Івана Виговського

Президент також вручив орден "Золота Зірка" капітану Сергію Пономаренку, рота якого в березні 2022 року на Харківщині знищила танки, БМП та до 20 солдатів противника. Під прикриттям вогню командирського танка було здійснено виведення пошкодженої бойової машини в безпечне місце та успішну евакуацію її екіпажу. 3 окрема танкова бригада.