Ніжинщина: Поліцейські розшукали двох дітей, які заблукали

14 липня близько 23-ої години до поліції звернулися стурбовані батьки дітей. Вони повідомили, що хлопці 2009 та 2011 років народження пішли з дому до річки дві години назад та не повернулись.

14 липня близько 23-ої години до поліції звернулися стурбовані батьки дітей. Вони повідомили, що хлопці 2009 та 2011 років народження пішли з дому до річки дві години назад та не повернулись.

Було розгорнуто цілу рятувально-пошукову операцію за участі поліцейських, нацгвардійців, рятувальників та небайдужих місцевих мешканців у Ніжинському районі тривала всю ніч і увінчалася успіхом. Близько 5-ї ранку, вдалося знайти двох хлопчиків, які ввечері напередодні пішли до річки і зникли. Близько сотні людей човнами, тракторами, автомобілями та у складі піших патрулів прочісували місцевість.

На пошуки дітей по тривозі підняли особовий склад Ніжинського районного відділу поліції.

 

До пошуків долучилися нацгвардійці, співробітники ДСНС, місцеві мешканці та керівництво громади. Загалом понад сотня людей вночі ретельно прочісувала навколишню місцевість. Слід зазначити, що село Воловиця, де живуть хлопці, оточене водоймами – поряд річка Десна. Це значно ускладнювало пошуки. На щастя, наш оперуповноважений Сергій Стеценко чудово знає місцевість. Ми обстежили буквально кожен метр місцевості, де зникли діти, однак пошуки результату не дали. Тоді Сергій згадав про невеликий острівець, куди можна дістатися з води. І направив саме туди своїх знайомих на човнах. Вони й вивезли дітей, які дійсно були на острівці, – розповідає начальник Ніжинського райвідділу поліції Олександр Чепурний.

 

Звечора діти поїхали велосипедами до місцевого озера Супотин, яке з'єднане із затокою Десни. На березі покинули велосипеди і вбрід перейшли озеро, аби погуляти в лісосмузі. Коли почало сутеніти, хлопці вирішили повертатися додому, але заблукали.  

 

Діти продерлися крізь густі хащі і опинилися на острівці. Раніше я працював в рибінспекції, тому добре орієнтуюся в тій місцевості.  Доросла людина не зможе з суші пройти там, тож я попросив знайомого рибалку Сергія вночі поплисти туди і обстежити острівець з води. Звичайними дерев’яними човнами Сергій та його хрещена поплили туди. Дійсно, діти були на острівці – вони спали під деревом. Човнами їх вивезли на "велику землю" та передали нам, - говорить оперуповноважений Ніжинського РВП Сергій Стеценко.

 

Наразі життю дітей нічого не загрожує. Хлопців передали родичам. Нині ювенальні поліцейські проводять з цією родиною профілактичну роботу. 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: