На Чернігівщині котельні ремонтують за рахунок державних коштів

Внаслідок обстрілів та вибухових хвиль були вибиті вікна, двері, постраждало обладнання. в області триває підготовка до опалювального сезону та проводяться активні ремонтні роботи в тих котельнях, які підлягають відновленню.

Кошти для цього виділені Кабміном із резервного фонду.

Вже відремонтована котельня у місті Чернігів по вул. Шевченка, тривають активні відновлювальні роботи в котельні по вул. Бєлова. На останньому об’єкті проводять демонтаж старих віконних блоків, готують віконні прорізи та монтують металопластикові вікна. Завершення робіт планується на кінець липня.

Також незабаром розпочнуться роботи з ремонту котельні в селищі Гончарівське. Між Управлінням капітального будівництва Чернігівської ОВА та підрядною організацією вже підписаний договір про виконання робіт та замовлені будівельні матеріали.

 

«Наразі за кошти державного резервного фонду на Чернігівщині ремонтується 3 котельні. Всього Кабмін для поточного ремонту об’єктів, які постраждали через обстріли росіян, виділив 250 мільйонів гривень», - резюмував начальник управління капітального будівництва Чернігівської ОВА Ярослав Слєсаренко.