Шахрай виманив у бабусі більше 500 тисяч гривень

Поліція розшукує шахрая, який ошукав жінку похилого віку. Поліція Чернігівщини вчергове наголошує: по телефону нікому не розповідайте жодних секретних відомостей про свої банківські рахунки. Нікому неможна повідомляти код підтвердження для входу в систему онлайн-банкінгу, який приходить в СМС. Всі операції щодо безпеки картки проводьте тільки особисто у відділенні банку.

До Прилуцького райвідділу поліції звернулася 65-річна місцева мешканка, якій напередодні зателефонував невідомий та представився співробітником одного з українських банків. Чоловік повідомив жінці про те, що з її рахунку хтось намагається зняти кошти. Незнайомець запропонував слідувати його вказівкам, щоб нібито «захистити рахунок». Діючи за вказівками зловмисника, жінка почала диктувати йому секретні паролі, які приходили їй на телефон. Після розмови з її трьох карток та банківської картки чоловіка було знято більше 500 тисяч гривень.

Нині поліція розшукує причетного до шахрайства у рамках відкритого кримінального провадження.

Пам’ятайте: справжній банківський працівник не має права питати у вас секретні дані картки і ніколи цього не робитиме. Так вчиняє тільки шахрай!

Розкажіть про цю схему шахрайства своїм родичам і близьким, особливо людям літнього віку.

Титульне фото ілюстровано з мережі.