На Чернігівщині в останню путь провели трьох Захисників

Захищаючи Батьківщину, наші захисники втратили найцінніше - своє життя. Війна триває, а на війні, на жаль, без втрат неможна... Ми пишаємося кожним нашим Героєм! Ви назавжди в наших серцях.

Макуха Вадим Миколайович народився 31 липня 1976 року у місті Прилуки. Тут він навчався в загальноосвітній школі №3, а після закінчення 9 класів вступив до Ладанського професійного ліцею, де здобув спеціальність токаря. Вадим по-справжньому любив техніку, тому своє життя пов`язав з автомобільними перевезеннями.

З перших днів повномасштабного ворожого вторгнення наш земляк займався волонтерством, а згодом, не вагаючись, подався добровольцем до лав Збройних Сил України, потрапивши добровольцем до складу 54-ї окремої механізованої бригади на посаду водія, а пізніше - кулеметника.

На жаль, під час виконання бойового завдання на Сході захисник отримав поранення, яке виявилось несумісним з життям. 27-го липня  серце Вадима зупинилось назавжди. Вдома на нього чекали дружина та дві донечки...

Гуз Ігор Вікторович народився 28 червня 1987 в смт Куликівка. Після закінчення місцевої загальноосвітньої школи навчався у Чернігівському училищі №10, де здобув спеціальність кухаря. Жив з родиною у Куликівці, але працював у Чернігові менеджером.

Після ворожого наступу 24-го лютого Ігор одним із перших прийшов до місцевого територіального центру комплектування, аби зі зброєю в руках захищати свій рідний край. Трохи згодом наш земляк приєднався до складу 58-ї окремої мотопіхотної бригади, разом з якою обороняв Бахмут, де 20 липня загинув від уламкового поранення під час ворожого ракетного обстрілу. Вдома у нього залишились маленький синочок, дружина і батьки.

Левченко Валентин Віталійович народився 10 листопада 2003 року в селі Козилівка на Корюківщині. Тут закінчив місцеву загальноосвітню школу, після чого переїхав на подальше навчання у Київ.

З початком повномасштабного ворожого вторгнення парубок добровільно прийшов до місцевого територіального центру комплектування, аби зі зброєю в руках давати гідну відсіч загарбнику. Так він потрапив до складу військової частини А4081.

19 липня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу насленого пункту Дементіївка на Харківщині Валентин потрапив під ворожий обстріл. Нажаль, врятувати Захисника не вдалося. Вдома у нього залишились батьки та старша сестра Анастасія.

Рідні та близькі, друзі та побратими востаннє попрощалися з Вадимом, Ігорем та Валентином, вшанувавши їх світлу пам'ять та поховавши на рідній землі.

Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих Героїв...