Світла пам'ять нашим Героям

Підполковник Мірзошоєв Бахтійор та солдат РоговиЙ Юрій загинули на Донеччині. Зі скорботою у серці віддаємо останню шану нашим Захисникам.

Мірзошоєв Бахтійор народився 30 вересня 1972 року в Такжикістані. Навчався він у Новосибірському вищому загальновійськовому командному училищі Сибірського військового округу. Проходив військову службу у Збройних Силах на посадах офіцерського складу та з 2015-го року неодноразово був безпосереднім учасником антитерористичної операції на Сході України.

Захищав Батьківщину у складі 28-ї окремої механізованої бригади. Давав гідну відсіч ворогу, сумлінно виконуючи свій військовий.

На жаль, 1 серпня під час боїв в місті Мар'янка на Донеччині Бахтійор загинув, потрапивши під ворожий артилерійський обстріл. Вдома у нього залишились кохана дружина та двоє неповнолітніх діток.

Роговий Юрій народився 27 травня 1979 року, в селі Феськівка на Корюківщині. Після того, як російські війська вторглися на територію України 24-го лютого, Юрій вирішив долучитися до Захисників Батьківщини та потрапив до складу 54-ї окремої механізованої бригади на посаду водія відділення протитанкових керованих ракет взводу. Разом з побратимами він також обороняв Україну на Донеччині, мужньо та віддано даючи відсіч загарбнику.

На жаль, 25 липня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Верхньокам'янське Роговий Юрій загинув... Вдома на нього чекали дружина та двоє малолітніх діток.

Рідні та близькі, друзі та побратими Загиблих Героїв провели їх в останню путь, вшанувавши їх світлу пам'ять та поховали на рідній Чернігівщині.

Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих Захисників України.