Вітаю вас з Днем знань

1 вересня усі шляхи країни ведуть до школи.Розпочинається новий навчальний рік. І яким би він не був (першим, черговим, останнім), він відкривається для всіх однаково: хвилююче, барвисто, святково.

1 вересня усі шляхи країни ведуть до школи.Розпочинається новий навчальний рік. І яким би він не був (першим, черговим, останнім), він відкривається для всіх однаково: хвилююче, барвисто, святково.Шановні учні, вчителі, батьки!

1 вересня усі шляхи країни ведуть до школи.
 
Розпочинається новий навчальний рік. І яким би він не був (першим, черговим, останнім), він відкривається для всіх однаково: хвилююче, барвисто, святково. 
 
Цього дня, дорогі вчителі, прийміть вітання і низький уклін за працю і щиросердне виконання чи не найвідповідальнішої місії - виховання людини, особистості, громадянина. Бажаю нових, цікавих учбових матеріалів, захоплюючих уроків і цілеспрямованих учнів. Бажаю визнання, шани і належної дяки від держави. 
 
З Днем знань вітаю усіх школярів. Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Отримана наука зростає урожаєм мудрості, натхнення, здобутків. Впевнений, кожний з вас зможе  розкрити свої здібності, таланти і чесноти. Нехай першовересень 2015 буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, у кожну родину, нехай він стане стартом для нових перемог! 
 
Зі святом, рідні, святом мудрості, людяності, доброти!

В’ячеслав Івашин, секретар міської ради
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: