На Чернігівщині хлібовоз потрапив під російський артобстріл

24 серпня, автомобіль розвозив безкоштовний хліб у прикордонні громади, на Новгород-Сіверщині потрапив під російський артобстріл.

24 серпня, автомобіль розвозив безкоштовний хліб у прикордонні громади, на Новгород-Сіверщині потрапив під російський артобстріл.

Близько восьмої ранку автомобіль з хлібом прямував у село Грем'яч. За словами Віталія, вже було чутно звуки вибухів. Люди, які чекали на хліб, швидко допомогли розвантажити автомобіль. Дорогою назад, один зі снарядів впав поруч із хлібовозом.

 

"Виїжджаючи з цього села по трасі метрів у 150-200 переді мною впав снаряд, але він не розірвався. Залишився в асфальті, там велика воронка. Якби він розірвався, то я б сюди вже не доїхав і від машини не лишилося б нічого, як і від мене", – каже Віталій Богдан, водій.

 

Чернігівський хлібокомбінат №2 другий тиждень випікає і доправляє у віддалені громади області безкоштовний хліб. Це спільний благодійний проєкт військової адміністрації та Державної продуктово-зернової корпорації України, яка надала борошно.

Директорка Чернігівського хлібокомбінату №2 Ольга Заїка, розповідає, що хліб починали відправляти від тисячі до п’яти тисяч буханок на день. Везуть його у віддалені села та ті, які постраждали під час бойових дій та окупації. Проєкт має тривати 3 місяці.

 

"Приїхав автомобіль з рейса, ми бачимо, що встигаємо випікати, вантажимо гарячий хліб, попереджаємо волонтерів у громадах, вони вже швидко організовують людей. Таким чином роздаємо благодійний хліб".

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: