Чернігівщина: вісім обстрілів та три ворожі безпілотники

Так минув День Незалежності на Чернігівщині та північній частині Сумщини. Загалом, протягом доби по області було 7 повітряних тривог. Силами ППО ворожі безпілотники були знищені.

Так минув День Незалежності на Чернігівщині та північній частині Сумщини. Загалом, протягом доби по області було 7 повітряних тривог. Силами ППО ворожі безпілотники були знищені.

На 21.00 годину в Чернігівській області сім разів (!) звучала сирена про повітряну/ракетну небезпеку. У цей період активно працювали сили та засоби протиповітряної оборони, через що мешканці могли чути вибухи. У результаті роботи ППО близько 15.30 було збито ворожий безпілотний літальний апарат. Приблизно о 17.00 був збитий ще один БПЛА. Обидві "пташки" (ймовірно, що це російські "Орлани") українські військові приземлили у Чернігівському районі за кількадесят кілометрів від обласного центру. Ще один такий же безпілотник був збитий у Шосткинському районі Сумської області.

Загалом за добу прикордоння Чернігівської та Сумської областей у межах району відповідальності російські війська обстрілювали вісім разів. Близько 9.00 години повідомлено про чотири вибухи у Новгород-Сіверському районі. Вогонь вівся з самохідних артилерійських установок із російського населеного пункту случевськ. З 10.15 зафіксовано ще сім вибухів з міномету 120 мм у районі Семенівської територіальної громади. Стріляли з російської ломаковки. Об 11.40 повідомлено про вісім приходів з міномету 120 мм у районі населеного пункту Гірськ Корюківського району. О 16.00 повідомлено про 12 вибухів в район населеного пункту Кам’янська Слобода Новгород-Сіверського району, ймовірно зі ствольної артилерії. У результаті обстрілу сталася пожежа лісового масиву.

Північ Сумської області ворожі війська почали обстрілювати також із 09.00 години. Спершу три прильоти з міномету зафіксовано по території Зноб-Новгородської громади. Близько 10.00 год. сім вибухів з російської некислиці зафіксовано у районі Бачівська Шосткинського району. Вогонь вели зі ствольної артилерії. О 12 годині п’ять вибухів зафіксовано знову у Зноб-Новгородській територіальній громаді, ймовірно з міномету 82 мм. Близько 15.00 розпочався обстріл Есманської територіальної громади: три прильоти зі ствольної артилерії та один снаряд, який ймовірно не здетонував. Обстріл вівся зі сторони російського троєбортного.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Дякуємо Захисникам України!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: