Під опікою військових. Відбулася зустріч з родинами загиблих воїнів

Перебуваючи з робочим візитом у військових підрозділах, що виконують завдання на Північному напрямку, командувач Сергій Наєв разом із представниками Командування Об’єднаних Сил ЗС України завітали до Чернігова, щоб подарувати малечі радість і позитивні емоції.

Перебуваючи з робочим візитом у військових підрозділах, що виконують завдання на Північному напрямку, командувач Сергій Наєв разом із представниками Командування Об’єднаних Сил ЗС України завітали до Чернігова, щоб подарувати малечі радість і позитивні емоції.

Дітлахам успіхів на цікавому та водночас нелегкому шляху до отримання знань та нових звершень.

 

Нехай ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у вашому майбутньому дорослому житті, - побажав Сергій Наєв.

 

Діти отримали сучасні смартфони та електронні книжки. Вони стануть їм у нагоді під час навчання, а вишиваночки створять їм піднесений настрій у новому навчальному році. 

 

Майбутнє України залежить від цих дітей, від того добра, яке ми вкладемо в їхні маленькі душі. Саме із цим добром вони крокуватимуть надалі, будуючи не лише власне життя, а й майбутнє України. Тому для нас дуже важливо опікуватися їхнім патріотичним вихованням в любові до своєї Батьківщини та всього українського, - наголосив командувач.

 

Повертаючись з робочої поїздки, командувач завітав до дітей міста Буча, які прожили понад місяць у російській окупації. Тут, у межах цивільно-військового співробітництва, спільно з керівництвом дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» було організовано виїзну консультацію з впровадженням заходів арттерапевтичного характеру, мета яких – допомога дітям у розв'язанні психологічних проблем, подоланні замкнутості та тривожності, шляхом створення відчуттів щастя, задоволення і безтурботності.

 

Протягом одного дня фахівці лікарні надавали медичне консультування й проводили обстеження маленьких пацієнтів, здоров’я яких потребує особливого піклування. Щоб діти у хорошому настрої проходили медогляд, спочатку ми влаштувавши для них розважальну програму. Думаю, це допомогло лікарям легше та швидше знайти спільну мову з малечею, – підкреслив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Присутні мали змогу взяти участь у розвивальних інтерактивних іграх, спробувати на собі аквагрим, а також взяти мистецькі майстер-класи з малювання та художнього розпису. Крім того, всі без виключення отримали від військових подарунки та солодощі.

Як зазначив медичний директор лікарні «Охматдит» з поліклінічної роботи Володимир Сова, медичні послуги надавали спеціалісти різних напрямків, а саме – лікар-педіатр, лікар-нефролог, лікар-алерголог, лікар-хірург, лікар-ендокринолог, лікар-кардіолог, лікар з ультразвукової діагностики, ортопед-травматолог, медичний психолог, логопед.

У цей день лікарями було оглянуто 147 маленьких пацієнтів, проведено 68 лабораторних та діагностичних досліджень.

 

 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: