Краса та війна: розмова з ніжинською візажисткою (Фото)

9 вересня - міжнародний день краси. Існує всім відома цитата про те, що краса врятує світ. Проте, яка саме краса – естетична, зовнішня чи духовна? З цього приводу є багато роздумів та думок.

У світі вітається все гарне, прекрасне, все те, що приносить естетичне і моральне задоволення.

"Жодна помада не виграє війну. Проте вона символізує одну з причин, чому ми боремося, — дорогоцінне право жінок бути жіночними й прекрасними за будь-яких обставин", – проголошувала реклама бренду Tangee в роки Другої світової.

Тож, незважаючи на війну в Україні, наші люди залишаються прекрасними! Багато жінок та чоловіків хочуть бути охайними, доглянутими і вродливими. Сьогодні в гостях у MYNIZHYN.com саме та людина, яка допомагає нашим людям бути красивими.

Знайомтеся, ніжинський колорист та візажист - Інна Дирда. 

- Скажіть, що змінилося сьогодні і зараз у вашій роботі через війну? Які корективи вона внесла у ваше професійне життя? (мається на увазі чи стало менше клієнтів, чи навпаки – більше? Можливо люди таким чином знімають стрес і хочуть відволіктися і т.п. ). Тобто як війна змінила б’юті-індустрію?

- Насправді клієнтів менше не стало, як до війни так і після наші дівчата приділяють собі достатньо уваги і хочуть бути гарними. Єдине, що змінилося - ціни. Вони ростуть дуже швидко. Щодо фарбників, то вони піднялись в ціні вже декілька разів. Проте, багато хто приходить відволіктись і трішки приділити часу собі. Насправді, відвідування перукарні для жінок це важливий і дієвий спосіб якось зняти напругу. Якщо говорити про себе, то даний момент війна не внесла корективів щодо кількості роботи, але змінила теми розмов, самих людей та й нас усіх…

"Розповідей дуже багато, причому, таких, що беруть за душу і розповідаються зі сльозами на очах".

- До речі, існує таке твердження, щоб дізнатися інформацію про людину, потрібно поговорити про неї з її перукарем або масажистом. Тобто люди, часто сідаючи в крісло до перукаря чи візажиста, постійно щось говорять, розповідаючи про себе. Про що говорять люди зараз, прийшовши до вас?

- Так це правда. Інколи люди розповідаюсь мені навіть свої секрети. За 15 років своєї практики, я чула найвідвертіші розповіді (в мене є вміння слухати), а інколи і я можу поділитися з клієнтом своїми переживаннями: щось розповісти та попросити поради. А інколи просто поговориш і клієнту стає легше. Адже фарбування волосся триває по 5 годин і більше, тому можна обговорити багато тем!(Посміхається – авт.) 

А от чи змінилися теми під час війни? Так! Зараз багато людей стурбовані, налякані, разом проживають всі гіркі новини і цього наразі ніяк не уникнути, адже ми живимо під час війни! До того ж, в мене багато
сміливих і відважних клієнток, які несуть службу або надають медичну допомогу солдатам, тому розповідей дуже багато, причому, таких що беруть за душу і розповідаються зі сльозами на очах. Та й багато в кого в ЗСУ чоловіки, хлопці, сини, тому не говорити про це неможливо… 

- А з якими послугами найчастіше зараз до вас звертаються? І хто більше – жінки чи чоловіки?

Зараз я працюю тільки з жінками і є пару хлопців! Найпопулярніша послуга зараз - це фарбування волосся! Але весільний макіяж чи зачіска також не менш популярні. Адже дівчата заміж як виходили, так і виходять. Причому, я помітила, що наречених серед пар, які прожили разом вже 5-10 років побільшало, тобто ті пари, що прожили разом багато років приймають рішення одружитися і тому звертаються до мене за святковим, весільним образом!

- Продовжіть фразу: сьогодні особливої популярності набула зачіска _______

- Мені складно виділити щось одне, адже у кожного майстра це буде щось своє, та послуга, за якою прийдуть саме до нього. Що стосується мене, то це мабуть фарбування в техніці Air Touch*

- Говорять, що макіяж і догляд за собою, навіть під час війни, допомагають нормалізувати психологічний стан. Що б про це сказали ви?

- Я повністю з цим згодна, бо не одноразово чула це від дівчат! Так, для жінки це дуже важливо і справді допомагає хоч на якийсь час відволіктись від сумних думок. Або, приміром, дієво організувати собі якусь фотосесію а до неї додати зачіску і мейк, чи змінити колір волосся, чому б і ні! 

- А як ви вважаєте, чи має краса величезний вплив на самооцінку, настрій і самопочуття?

- Можу сказати, що підняти настрій та відчути себе принцесою, завдяки правильно підібраному макіяжу та зачісці, звичайно можливо! 

 - А як ви думаєте, чи викличе війна бум попиту на певні б’юті-засоби або послуги?

- Побачимо, що буде далі. Адже зараз цього ніхто не знає. Тож, будемо дивитись по ситуації та підлаштовуватись під неї. Я, так як мабуть і всі українці, маю велике бажання, аби війна нарешті скінчилась!

Бльше фото у слайдері:

 

 


* ФАРБУВАННЯ AIR TOUCH: ЩО ЦЕ ТАКЕ, КОМУ ПІДХОДИТЬ І ЯК ЗРОБИТИ.

Фото з архіву Інни Дирди