Загиблий поліцейський нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув загинув 28 лютого під час обстрілу російською армією. Правоохоронцю було всього 36 років….

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув загинув 28 лютого під час обстрілу російською армією. Правоохоронцю було всього 36 років….

Старший сержант поліції працював поліцейським-водієм в Управлінні карного розшуку ГУНП в Чернігівській області. Він присвятив службі в органах внутрішніх справ майже 17 років свого життя.

Начальник Управління карного розшуку поліції Чернігівщини Дмитро Зубок говорить, що Олексій був працьовитий, добросовісний, відданий своїй службі. На нього завжди можна було покластися в будь-якій ситуації. Небезпечні виклики, виїзди, затримання - Олексій завжди був на висоті та дуже відповідально ставився по поставлених задач.

 

"24 лютого ми з чоловіком прокинулися близько 5-ї ранку від звістки про те, що почалася війна. Олексій одразу ж поїхав на роботу, аби стати на захист рідної землі. До 28 лютого чоловік увесь час ніс службу і гідно виконував свої службові обов’язки. Олексій дуже любив свою роботу, працював у карному розшуку, тому більшість часу проводив там", - розповідає дружина загиблого поліцейського Дарина Христенок.

 

З початку ворожого вторгнення Олексій разом з колегами-оперативниками відпрацьовував околиці Чернігова та населені пункти Чернігівського району, аби протидіяти проникненню диверсійно-розвідувальних груп ворога.

1 березня Олексій Христенок прибув до приміського села Киїнка, де вже знаходились військові ЗСУ, поліцейські та бійці тероборони, які готувалися відбити прорив російських військ у цьому напрямку. Близько 12-ї дня ворог здійснив масований обстріл із реактивних систем залпового вогню. Внаслідок обстрілу загинули Олексій Христенок та ще троє поліцейських-спецпризначенців.

Указом президента України Олексій Христенок нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

 

"Ми його ніколи не забудемо, для нашої дитини й для мене Олексій навіки Герой!", - говорить Дарина.

 

Світла і вічна пам’ять полеглому захиснику України!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: