Увага! Операція «Зброя і вибухівка»

З метою стабілізації оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на території м. Ніжина та Ніжинського району з 3 по 21 вересня проводиться цільова оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка»

З метою стабілізації оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на території м. Ніжина та Ніжинського району з 3 по 21 вересня проводиться цільова оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка»

З метою стабілізації оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на території м. Ніжина та Ніжинського району з  3 по 21 вересня проводиться цільова оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка». Її завдання – виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв, розкриття злочинів, скоєних з використанням зброї, припинення діяльності організованих груп та злочинних організацій.

Нагадуємо, що відповідно до статті 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами» особам, які незаконно зберігають зброю і вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Проте, у частині 3 цієї ж статті передбачено звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які добровільно здали органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини чи вибухові пристрої. За зберігання гладкоствольної мисливської зброї передбачено адміністративну відповідальність.Згідно статті 190 КУпАП за придбання, зберігання, передачу іншим особам або продаж вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду без дозволу органів внутрішніх справ передбачено покарання у виді штрафу (від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої). А в разі повторного порушення – штраф від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї.
 
Працівники міліції звертаються до всіх мешканців міста Ніжина та району з проханням добровільно здати зброю та вибухівку, які незаконно зберігаються в них.
 
Якщо у Вас виникли питання або ж Ви володієте будь-якою корисною інформацією , звертайтеся до працівників карного розшуку або ж працівників дозвільної системи за адресою м. Ніжин, вул. Московська 22, кабінет № 9, № 17,  та  за телефоном 102.
 
Старший інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями СДІМ Ніжинського МВ УМВС капітан міліції Тетяна Дахно
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: