Чернігівщина в скорботі: троє Героїв пішли у засвіти

Троє захисників закінчили свою війну... У боротьбі з ворогом вони віддали своє життя, виборючи свободу нашої Держави. Кожен з них мужньо боронив свою Батьківщину від окупантів. Ці три Героя назавжди залишаться в наших серцях.

Троє захисників закінчили свою війну... У боротьбі з ворогом вони віддали своє життя, виборючи свободу нашої Держави. Кожен з них мужньо боронив свою Батьківщину від окупантів. Ці три Героя назавжди залишаться в наших серцях.

Старший лейтенант Целуйко Нікіта народився 01 жовтня 1999 року в м. Семенівка Чернігівської області. Після закінчення 9-ти класів у 2015 році пішов навчатися до Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Після закінчення ліцею у 2017 році став курсантом Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Військову службу проходив у в/ч А0284 на посаді командира взводу зв’язку 1 десантно-штурмового батальйону.

19 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Оскіл, Ізюмського району Харківської області Целуйко Нікіта загинув. Вдома на нього чекали мати ,батько та сестра.

Юного воїна провели в останню путь, вшанувавши його світлу пам‘ять та поховавши на місцевому кладовищі Семенівки.

Солдат Куцаренко Олексій народився 4 травня 2002 року у селі Козляничі на Корюковщині. Тут закінчив місцеву школу та вступив до Сосницького професійного аграрного ліцею, де у 2020 році опанував спеціальність «тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів".

В липні того ж року він та його брат-двійнятко потрапили на строкову військову службу до військової частини А2615. Прослуживши там деякий час, вирішили підписати контракт.

За час повномасштабного ворожого вторгнення у складі військової частини А1556 Олексій мужньо давав гідну відсіч загарбнику, борючись за свободу та Незалежність Батьківщини.

На жаль, 1 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Любимівка, Крещенівка, Петрівка на Херсонщині Олексій загинув…

Рідні та побратими провели його в останню путь, поховавши на кладовищі рідного села.

Солдат Минко Олександр народився 11 травня 1977 року на Городнянщині. Разом з дружиною проживав у місті Кривий Ріг, але з початком повномасштабного ворожого вторгнення долучився до оборонців України, потрапивши до військової частини А4350 на посаду навідника аеромобільного взводу одного з підрозділів частини.

Нажаль, 1 жовтня 2022 року під час бою в районі населеного пункту Білогірка на Херсонщині Олександр загинув…

Рідні та побратими з Олександром попрощалися востаннє, вшанувавши світлу пам‘ять воїна та поховавши його на місцевому кладовищі Городні.

Щирі співчуття рідним та близьким Героїв...

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: