На Чернігівщині попрощалися із трьома Героями

В останню путь провели мужніх захисників, які до останнього подиху боронили Батьківщину від загарбників.

В останню путь провели мужніх захисників, які до останнього подиху боронили Батьківщину від загарбників.

Солдат Мягков Сергій Васильович народився 30 липня 1971 року в селі Некрасовка республіки Крим. До лав Збройних Сил України чоловік долучився ще у 2015 році, протягом року проходив службу за мобілізацією, а у 2018-му вирішив підписати контракт. Крім того, у 2016-му та 2018-му роках був безпосереднім учасником АТО(ООС) на Сході нашої держави.

До повномасштабного ворожого вторгнення Сергій проживав у селі Наумівка на Корюківщині, а після 24 лютого знову став до лав Захисників України, потрапивши до складу військової частини А7014 на посаду механіка-водія.

На жаль, 17 травня 2022 року під час ворожого ракетного обстрілу Мягков Сергій загинув… Вдома на нього чекали дружина та дві донечки.

Загиблого воїна провели в останню путь, поховавши його на кладовищі села Наумівка.

Солдат Євтушенко Сергій Олександрович народився 16 грудня 1989 року у Прилуках. Після подій 24-го лютого наш земляк долучився до Захисників України, потрапивши до складу військової частини А4569 на посаду стрільця-санітара. Разом з побратимами від мужньо захищав Батьківщину від російських окупаційних військ.

На жаль, 12 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Одрадівка на Донеччині Євтушенко Сергій отримав поранення, яке виявилось несумісним з життям.

У Прилуках рідні та близькі востаннє попрощалися з загиблим Героєм-земляком, поховавши його на кладовищі рідного міста.

Старший солдат Мірошниченко Артем Русланович народився 1 квітня 2002 року в селі Козелець. У березні 2022 року він долучився до Захисників України: спочатку брав участь в обороні Чернігова, а потім у складі військової частини А2167 продовжив боронити Батьківщину на інших напрямках.

На жаль, 17 жовтня 2022 року внаслідок ворожого гранатометного обстрілу поблизу населеного пункту Вугледар Донецької області Мірошниченко Артем загинув…

Рідні та близькі провели юного воїна в останню путь, поховавши його на кладовищі Малої Батьківщини.

Щирі співчуття рідним Героїв...

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: