Завтра у Ніжині відбудеться радіодиктант національної єдності: як взяти участь

Традиційно 9 листопада, у День української писемності та мови, наша держава закликає українців усього світу продемонструвати мовне єднання, написавши Радіодиктант національної єдності. Саме любов до української мови гуртує націю, виховує гордість за державу, упевненість у її підтримці. Радіодиктант за 21 рік став символом єднання нації.

Ці слова звучать сьогодні особливо актуально, бо Радіодиктант – це крок до довгоочікуваної Перемоги, це єднання душ, помислів, мрій і прагнень українців усього світу. Сутність Радіодиктанту не в кількості орфографічних та пунктуаційних помилок (хоч і це важливо!), а в силі єднання непереможного українського духу, у позитивних емоціях, у переконаннях і прагненнях, у рішенні бути частиною «всеукраїнської мовної симфонії», в усвідомленні того, що в час війни українська мова – наша зброя!

Радіодиктант національної єдності–2022 покликаний об’єднати людей усієї планети навколо України, допомогти їй вистояти й перемогти.

9 листопада (у середу) об 11:00 за київським часом народна артистка України Ада Роговцева озвучить текст диктанту, авторкою якого є письменниця Ірина Цілик. Наукове консультування забезпечила доктор філологічних наук, професор, академік АН ВШ України, провідний науковий співробітник Інституту української мови НАН України, фахівець у галузі соціолінгвістики, історії української літературної мови, стилістики й ономастики Лариса Масенко.

НДУ запрошує! 

У День української писемності та мови  9 листопада – об 11:00, бібліотека Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя спільно з соціально-гуманітарним відділом запрошує студентів, викладачів та співробітників університету взяти участь у всеукраїнській акції –  Радіодиктанті національної єдності.

Цьогоріч до радіодиктанту може долучитися кожен із будь-якої точки земної кулі, бо це насамперед акція єднання й індентифікації українців у всьому світі. 

Усіх охочих взяти участь у всеукраїнському флешмобі та перевірити свої знання з української запрошуємо до читального залу №2  бібліотеки!

Чекаємо на Радіодиктанті національної єдності!

За матеріалами ndu.edu.ua

Фото ілюстроване

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер