Скільки у Ніжині діє Пунктів Незламності: перелік та адреси

Пункти Незламності у Ніжині працюють цілодобово. Зараз у Ніжині розгорнуті та готові прийняти мешканців п’ять Пунктів Незламності.

Пункти Незламності у Ніжині працюють цілодобово. Зараз у Ніжині розгорнуті та готові прийняти мешканців п’ять Пунктів Незламності.

28 листопада, їх готовність на випадок повного блекауту перевірив міський голова Ніжина Олександр Кодола.

Адреси:

вул. Графська, 2 (НДУ ім. М.Гоголя, старий корпус);

вул. Незалежності, 5а (35 училище);

вул. Шевченка, 10 (Аграрний інститут);

вул. Студентська, 2 (палатка ДСНС);

вул. Космонавтів, 90 (палатка ДСНС).

Всі вони обладнані генераторами. Тут можна не лише зігрітися, а й зарядити мобільні пристрої та скористатися інтернетом. Крім того, за потреби, в даних пунктах можна буде залишитися на ніч.

Міський голова Олександр Кодола переконався, що всі Пункти Незламності у Ніжині допоможуть населенню у разі екстреної ситуації – аварійних відключень електроенергії чи теплопостачання, відсутності води і газу, спричинених ударами агресора по критичній інфраструктурі.

 

«Такі пункти дуже потрібні, аби допомогти населенню на випадок критичних проблем з енергетикою та опаленням. Жителі громади зможуть прийти в місце, де підготовлені, на такі випадки, комфортні умови та наявні зручності», - зазначив очільник міста Олександр Кодола.

На сьогодні, 5 грудня 2022 - у Ніжині розгорнуто 6 Пунктів Незламності, які працюють цілодобово: 4 стаціонарні та 2 намети ДСНС. Вони забезпечені генераторами.

Окрім того, у місті функціонують біля 20 Пунктів підтримки населення.

 
 
Тримаймось!

Разом переможемо!

Україна - країна нескорених!

За матеріалами Ніжинської міської ради

Раніше ми писали: На Чернігівщині розгорнули Пункти Незламності: де саме в Ніжині? (Оновлено)

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: