Кішку, яка загубилася під час обстрілів у Чернігові, знайшли через 9 місяців і за 70 кілометрів

Кішка Сімона чернігівки Анни Кулик пропала після того, як будинок сім'ї розбомбила російська ракета. Всі ці місяці Анна шукала свою кішку по селах та в соціальних мережах і не покидала надію знайти свою улюбленицю.

Кішка Сімона чернігівки Анни Кулик пропала після того, як будинок сім'ї розбомбила російська ракета. Всі ці місяці Анна шукала свою кішку по селах та в соціальних мережах і не покидала надію знайти свою улюбленицю.

Схудлу та всю в ковтунах її знайшла зооволонтерка в Десні на Чернігівщині. Додому Сімона повернулася на маршрутці та нарешті зустріла свою господарку,

Руду кішку з зеленими очима Анна прихистила у січні 2022 року, забрала до себе із ферми.

Як розповіла жінка, кішку підкинули на одну із ферм.

«Вона жила разом з вівцями і сказали, що для такої кицюні потрібна сім'я однозначно. Я одразу відчула, що це моя кішка. Хотілося не саме породистих котів, а хотілося забрати з вулиці, допомогти, і щоб була у когось домівка».

24 лютого дівчина з рідними та кішкою розлучилися, Анна поїхала в бункер, а родина – в будинок родичів у Киїнці.

Всі рідні під час бомбардування були в погребі, вони вціліли, говорить Анна, але Сімону після вибухів вже не знайшли.

«Коли її не стало, для нас це настільки було боляче, тим більше, що вона зовсім маленька була, вона не знає місцевість, яке взагалі в неї складеться життя. Це було складно».

Кішку Анна шукала повсюди, в Киїнці, в сусідніх селах та на всіх зоопабліках в соцмережах.

Переглядаючи пабліки, просто, всі можливі. Рудий кіт, руда кішка.

«Навіть, коли кошенят публікували, бачу, що там щось руде, я писала: «Покажіть мені маму». Мені сказали, що треба її відпустити, що скоріш за все, якщо вона вижила – вона знайшла нову сім’ю.

Тиждень тому Анна вкотре вирішила перевірити всі оповіщення на телефоні. І побачила фото кішки у Фейсбуці.

«Я одразу почала писати, я її впізнала, я написала, що це моя Сімона, нікому її не віддавайте, це моя Сімона, я її приїду заберу».

Схудлу та всю в ковтунах 11 листопада Сімону знайшла зооволонтерка в Десні, там її прихистили та підгодували. Кішку посадили у маршрутку Десна – Чернігів, і вона приїхала до господарки.

Як кішка опинилася за 70 кілометрів від дому і як жила всі дев’ять місяців, ніхто не знає.

«Це вже залишиться таємницею Сімони».

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: