Подяка читачам та рекламодавцям

Шановні наші читачі, рекламодавці, колеги! Хочемо подякувати вам за те, що ви є і що ви з нами! Вже багато років підряд ви знаходите час, аби зайти на наш сайт і перечитати новини.

Шановні наші читачі, рекламодавці, колеги! Хочемо подякувати вам за те, що ви є і що ви з нами! Вже багато років підряд ви знаходите час, аби зайти на наш сайт і перечитати новини.

Ми працюємо для вас кожен день, шукаючи цікаві теми, описуючи життєдіяльність міста, резонансні події, життєві історії різних людей, людські долі, аби ви, наші дорогі читачі, завжди були в курсі новин.

Дякуємо вам, наші рекламодавці, двері редакції завжди відкриті для вас!

Ми намагаємося допомогти вам розвивати бізнес, надаючи можливість заявити про себе на сторінках нашого сайту, в соцмережах а також на наших радіостанціях, які звучать у Ніжині.

Нам дуже приємно, що з кожним роком кількість читачів MYNIZHYN.com

постійно збільшується! За час існування MYNIZHYN.com ми пройшли шлях від сайту з невеликою аудиторію до лідера ринку інтернет-медіа у Ніжині: від кількості підписників у соцмережах до числа унікальних користувачів, які щоденно відвідують наш сайт.

Дякуємо людям, без яких досягнути такого результату нам ніколи б не вдалося - нашим читачам! Сподіваємося, що для вас ми стали хорошим другом, з яким цікаво та пізнавально бути разом!

Хтось з нами прокидається, хтось проводить обідню перерву, а хтось завершує день переглядом наших новин. Дякуємо!

Символ 2023 року - Чорний Водяний Кролик, цей чарівний пухнастик -  символ доброти та сімейних цінностей.

Кролики милі та зворушливі, а також дуже сміливі і рішучі, що, безсумнівно, позначатиметься на наших думках і вчинках у 2023 році.

Так говорять. Тож, сподіваємось на краще і вирімо у позитивні зміни та у нашу Перемогу!


 

Мирного неба  – все буде Україна!

Залишайтеся з нами та будьте в курсі подій!

 

З повагою, завжди ваша,

команда сайту 

MYNIZHYN.com

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: