Пенсіонер із Прилук виграв 3 мільйони гривень у лотерею (відео)

У грудні мешканцю Прилук пощастило зірвати джекпот "Лото-Забава". Він виграв 3 мільйони гривень! Чоловік став 427 мільйонером у цій лотереї.

У грудні мешканцю Прилук пощастило зірвати джекпот "Лото-Забава". Він виграв 3 мільйони гривень! Чоловік став 427 мільйонером у цій лотереї.

Виграти пощастило 72-річному Йосипу Павловичу Куту. Пенсіонер бере участь у лотереї вже багато років, це його найулюбленіша розвага. Він давно хотів потрапити у студію "Лото-Забава" і так сталося, що його мрія здійснилася, ба більше, у студію він прийшов як переможець.

Наприкінці грудня у прямому ефірі розіграшу "Лото-Забава" Йосип Павлович отримав чек на 3 мільйони гривень.

 

Я купую лотерейні білети кожного тижня. Досить часто виграю – кілька разів вигравав по 7 000 гривень, вигравав побутову техніку, було й багато дрібних виграшів по 100, 250 гривень. Але я, як і будь-який інший учасник, хотів виграти велику суму. Я знав, що колись це станеться, бо секрет успіху – наполегливість. Виграє той, хто грає! – розповідає Йосип Кут.

 

Підтримати батька до студії "Лото-Забава" приїхав його син зі своєю родиною. Сергій не є учасником "Лото-Забава", але після успіху батька планує поповнити лави шанувальників цієї лотереї. Водночас його дружина Іванна завжди підтримувала свекра і навіть вважає себе його "лотерейним секретарем", адже іноді саме вона допомагає йому з покупкою і перевіркою білетів.

 

"Цього разу батько перевірив білет сам. Нам зателефонувала мати та каже, що він плаче, адже виграв великі гроші у "Лото-Забава". Я сказала, щоб він заспокоївся, ми все зараз перевіримо. Тоді зателефонувала до лотерейного оператора, передала інформацію про білет, а нас у відповідь привітали з виграшем 3 мільйонів гривень. Я не могла в це повірити, невже таке буває?!" – розповідає Іванна.

 

Виграні гроші Йосип Кут планує витратити на навчання та відпочинок своїх онуків. Також він має намір і далі брати участь у "Лото-Забава" і впевнений, що йому обов'язково пощастить виграти ще багато разів.

 

Джерело: 24tv.ua

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: