Діти з Чернігова передали на ЗСУ гроші, які вони нащедрували (Відео)

6-річний Святослав разом із братом протягом свят колядували та щедрували, а отримані 2 тисячі гривень віддали місцевому волонтерові Артему Ракітіну на потреби наших військових. Дітям хотілося зробити свій внесок у нашу спільну перемогу.

Чернігівський волонтер Артем Ракітін каже, ця ситуація дуже розчулила його і спочатку він категорично відмовлявся брати дитячі гроші.

– Це дуже тяжко було, як це від дитини брати кошти. Моє відчуття не передати словами. Коли дитя собі не цукерки, ні іграшки купує, а приносить ці кошти. Мені почали писати в соцмережах, що дитина принципово збирає кошти і хоче допомогти Збройним Силам України заради перемоги, – каже волонтер.

Артем Ракітін

З хлопчиками та їх батьками Артем познайомився під час того, як забирав благодійну допомогу для наших воїнів від однієї з міських шкіл.

Мама хлопців Наталія каже, їх сім‘я завжди намагається підтримувати наших захисників та захисниць та передавати їм допомогу, адже розуміє, як це важливо для нашої країни зараз.

Наталія, мама хлопчиків

За зароблені малечею кошти Артем Ракітін придбав необхідні нашим воїнам теплі речі, продукти та смаколики, які особисто доставив до наших військовослужбовців у Бахмут. Каже, вчинок малечі запав у душу нашим захисникам та захисницям, тож вони передавали слова вдячності та невеличкі подарунки для хлопчиків.

Також волонтер привіз та подарував хлопчикам справжню металеву гільзу від снаряду. Її малеча прийняла з радістю. Для них це символ нашої сили та перемоги над російським ворогом.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: