Чернігівщину накрила найбільша за останній час зимова повінь (ВІДЕО)

Це найбільша за останні 130 років зимова повінь. Чим це загрожує для населення?

Через значний підйом рівня води у річках підтоплені понад 130 домогосподарств та порушене пряме сполучення із більш як 10-ма селами регіону.

В області оголошено ІІІ червоний рівень небезпеки. Про це повідомляє департамент цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА.

За інформацією підтоплено автодорогу Пустинки-Рудня, на протяжності 150 метрів, висота води до 40 см. Крім цього через зимову повінь на річці Десна припинено транспортне сполучення із трьома населеними пунктами Новгород-Сіверського району. Під'їзд до сіл Бирине, Підгірне, Прокопівка здійснюється зі сторони Сумської області.

Через збільшення рівня води у р.Сейм припинено рух транспортних засобів тимчасовою переправою на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ біля м.Батурин.

Рух автомобільного транспорту до 8-ми населених пунктів Ніжинського району також здійснюється зі сторони Сумщини. За оцінками фахівців чернігівського обласного центру з гідрометеорології цього року фіксується найбільша зимова повінь за майже 130 років спостережень.
Підтоплень доріг і домогосподарств взимку місцеві жителі не спостерігали останні років 50.
 

Чернігівський обласний центр з гідрометеорології попереджає, що 27-29 січня на ділянці Дніпра в межах Чернігівського району утримуватиметься значне затоплення заплави, порушення транспортного сполучення з окремими прирічковими селами вздовж Дніпра та затоплення житлових будинків ряду сіл у Чернігівському районі. 27-29 січня на ділянці Десни Новгород-Сіверський - Макошине (Новгород-Сіверський, Корюківський райони) внаслідок утримання морозної погоди відбуватиметься подальше відновлення і посилення льодових явищ, можливі різкі коливання рівнів води до 0,1 – 0,3 м за добу та утримання  і  збільшення затоплення заплави та порушення транспортного сполучення з населеними пунктами вздовж Десни. На річці Снов утримуватиметься  перевищення небезпечної відмітки переливу води через автодороги місцевого значення у Корюківському районі (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер