У Ніжині привітали комунальників з нагоди професійного свята (Фото)

19 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Сфера комунального господарства завжди була вагомою в житті громади Ніжина, особливо зараз під час війни. Разом ми пережили складну зиму, стійко долали труднощі. Тож, сьогодні вітали комунальників зі святом і відзнаки отримали кращі працівники комунальної сфери Ніжина.

17 березня, відбулися урочисті заходи за участі керівництва міста.

З вітальним словом до працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування Ніжина звернувся міський голова Олександр Кодола:

«Сьогодні ми відзначаємо наших працівників житлово-комунального господарства і побуту. У цей день всі свої вітальні промови ми починаємо зі слів подяки кожному з них за виконану роботу за всіма напрямками. Щира вдячність усім: двірникам і слюсарям, енергетикам, тепловикам, працівникам водоканалу і сфери побутового обслуговування».

Слова вдячності на адресу комунальників прозвучали і від першого заступника міського голови Федора Вовченка та начальника Управління житлово-комунального господарства Анатолія Кушніренка.

Цього дня відзнаки Ніжинської міської ради та її виконавчого комітету за сумлінну працю та високий професіоналізм отримали кращі працівники комунальної сфери громади.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер