Жителя Ніжинського району заасудили за зберігання наркотиків та конфіскували майно

За збут та зберігання наркотичних засобів жителя Ніжинського району засуджено до 4 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. Ніжинською окружною прокуратурою доведено в суді вину 39 - річного чоловіка за збут та зберігання без мети збуту наркотичних засобів на території міста Ніжина.

В судовому засіданні встановлено, що обвинувачений, у вересні 2022 року, з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, незаконно збував наркозалежній особі порошкоподібну речовину, що містить у своєму складі наркотичний засіб, обіг якої обмежено – метадон. Крім того, чоловік незаконно зберігав за місцем свого проживання наркотичний засіб – метадон для особистого вживання, без мети збуту оскільки й сам є наркозалежним.

В судовому засіданні обвинувачений визнав вину за скоєне та щиро покаявся у  вчиненому.

Враховуючи тяжкість інкримінованих кримінальних правопорушень, особу обвинуваченого, зважаючи на щире каяття та активне сприяння у розкритті злочинів, Ніжинським міськрайонним судом чоловіка визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 309, ч.1 ст. 307, ч. 2 ст. 307 КК України та призначено покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді 4 років 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

 

Ніжинська окружна прокуратура

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер