Булінг на Чернігівщині

6 квітня у ході моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили відео, де компанія дівчат грубо з’ясовує стосунки ще з однією дівчиною. Детальніше у матеріалі.

Конфлікт переріс у цькування та фізичне насильство щодо неповнолітньої. Поліція оперативно відреагувала на побачене та того ж дня встановила всіх учасників конфлікту.

Всі підлітки навчаються в одному з навчальних закладів міста Ічня Прилуцького району.

Співробітники ювенальної превенції спільно з поліцейським офіцером Ічнянської громади склали адміністративні матеріали на неповнолітніх за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).

На директора навчального закладу та на батьків підлітків складено адмінпротоколи за статтею 184 (невиконання батьками, або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Поліцейські ювенальної превенції вже провели профілактичні заходи як з адміністрацією навчального закладу, так і з учнями та батьками. Для недопущення подібних випадків у майбутньому поліцейський офіцер громади також проводитиме роз’яснювальну роботу з підлітками у громаді.

Слідкуйте за інтересами дітей, адже проблема дитячого булінгу досить поширена. Батьки, ви можете запобігти цьому!

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn