На Чернігівщині в останню путь провели захисника

Знову гірка звістка на Чернігівщині... Коропчани в останню путь провели захисника, вірного сина України - Олександра Гулака. Про це повідомляють у Коропській селишній раді.

«43-річний солдат Олександр Олександрович Гулак віддано й сміливо боронив свою країну від навали російських окупантів із початку повномасштабного вторгнення.

Служив спочатку в роті охорони 1-го відділу Новгород-Сіверського РТЦК та СП, потім – у військовій частині. Був водієм відділення протитанкових керованих ракет. Пройшов пекельні шляхи — у Бахмуті, Харкові, Ізюмі, Лимані…

Життя коропчанина обірвалося 7 травня в місті Ямпіль на Донеччині. Рідні й близькі не дочекалися додому сина, батька, друга, товариша…

Учора ввечері воїн повернувся додому навіки «на щиті». Живим коридором навколішки та схиливши голови в зажурі земляки провели кортеж до його оселі. А сьогодні попрощалися.
За упокій земляка, який до останнього боронив Україну, помолилися в Свято-Успенському храмі.
Під оркестровий Гімн України та прощальні залпи почесної варти воїна поховали на Вознесенському кладовищі Коропа.

Вічна Пам’ять і Слава нашому Герою!

Найщиріші співчуття родині, хай Господь дасть вам витримки й сил пережити це страшне горе.
Молімося за Україну, згадуймо в молитві Олександра та всіх, хто вже не побачить сходу сонця і не зустріне Перемогу українського народу над московською навалою.
Ніколи не забудемо!», – йдеться в повідомленні.