У Ніжині нагородили випускників - медалістів (Фото)

Сьогодні у Ніжині, 8 червня, випускники шкіл та ліцею, які відмінно навчалися та були призерами і переможцями учнівських олімпіад, отримали золоті та срібні медалі а також свідоцтва про загальну середню освіту. Урочистості з нагоди вручення медалей випускникам відбулись у стінах Ніжинської міської ради. Більше фото у матеріалі

У заході взяли участь міський голова Олександр Кодола, медалісти, їхні батьки, педагоги та директори загальноосвітніх закладів Ніжина.

З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Олександр Кодола. Він побажав колишнім школярам наснаги, оптимізму, впевненості у виборі майбутньої професії та успіхів у житті. Олександр Михайлович також подякував керівникам закладів загальної середньої освіти, педагогам, батькам, які докладали зусиль, щоб діти змогли показати високі успіхи у навчанні.

Медалі за кращі здобутки у навчанні отримали 36 учнів, з них 24 золотих і 7 срібних. Це талановиті та працелюбні юнаки та дівчата, які своєю наполегливою працею заявили про себе, своїх учителів, рідні освітні заклади: 31 випускник ліцею, два випускники 7 школи та три випускники НВК «Престиж» № 16. Зауважимо, що п’ять випускників ніжинських шкіл отримали медалі перебуваючи за кордоном. Цьогоріч заклади загальної середньої освіти міста випускають 259 учнів.

Непрості навчальні роки випали на шляху нинішніх випускників. Адже вони навчалися в дні, коли не було світла, інтернету та зв’язку. Навчалися в сховищах, коли лунали сигнали повітряної тривоги. Чули звуки сирен замість дзвінка на урок. Це були дуже тяжкі роки їхньої старшої школи.

Але вони гідно пройшли цей етап, показали силу духу і сьогодні отримуєте свідоцтва з відзнакою.

Саме сьогоднішні випускники пишуть історію становлення нової незалежної України.

Шана вчителям за їх працю та сталеві нерви. Низький уклін батькам за виховання і витримку.

Бажаємо вам, випускники, мирного неба та міцних крил для високого польоту.

Пам’ятайте, що ви – майбутнє України. Ми пишаємося вами! Нехай щастить!

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер