У голови податківців Чернігівщини провели обшуки: незаконне збагачення

ДБР провело обшуки у начальника управління ДПС у Чернігівській області Людмили Слотюк, яка купляла елітну нерухомість у Києві та сплачувала податки до рф.

Обшуки пройшли у межах розслідування кримінального провадження щодо незаконного збагачення чиновниці (ч. 1 ст. 368-5 КК України), повідомляє Державне бюро розслідувань.

Встановлено, що матір податківиці у 2023 році набула право власності на квартиру та два паркомісця в одному із елітних житлових комплексів Києва. За попередньою оцінкою, ринкова вартість майна становить 12 млн гривень, що суттєво перевищує офіційні доходи як самої чиновниці, так і її матері.

Крім того, посадовиця через знайому продала свою квартиру та дві земельних ділянки в АР Крим, але ці гроші також не могли покрити покупку елітної нерухомості в Києві.

Отримані від угоди мільйони рублів були перераховані на рахунок чоловіка фігурантки у російському банку, який перебуває під санкціями України та ЄС. Також податківиця сплатила податки до бюджету рф за реалізацію цього майна.

Досудове розслідування триває.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер