Чи збільшилась у Ніжині кількість розлучень після повономасштабного вторгнення?

Після повномасштабного вторгнення українці почали одружуватись частіше. Війна — не перешкода для кохання. Принаймні, так показує статистика Розлучення під час війни. Чи збільшилась кількість розлучень у нашому місті після повономасштабеного вторгнення? Чи навпаки зменшилась?

Розлучення та одруження

 (6 місяців 2022 року та 2023 року)

Статистичні дані щодо зареєстрованих одружень та розлучень працівниками Ніжинського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції демонструють приємний баланс – збільшення кількості весіль та зменшення кількості розірвання шлюбів.

Повідомляє  MYNIZHYN.com

До прикладу, за 6 місяців 2023 року в громаді було зареєстровано 307 шлюбів, тоді як розірвань –  тільки 56.

У рік повномасштабного вторгнення також спостерігалась тенденція до збільшення кількості весіль та зменшення розлучень – за аналогічний період 2022 року 326 та 20 відповідно.

Примітно, відповідно до Сімейного Кодексу України, відділи державної реєстрації актів цивільного стану проводять державну реєстрацію розірвання шлюбу на підставі спільної заяви про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей.  Актовий запис про розірвання шлюбу складається лише після спливу одного місяця від дня подання заяви про розірвання шлюбу. Цей термін не скорочується ні за яких підстав.

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер