Колишній гравець чернігівської "Десни" та "Прем'єр-Ліга" окупованого Криму: що між ними спільного?

Український футболіст Олександр Масалов, який до повномасштабного вторгнення російських окупантів грав в Українській Прем'єр-Лізі за чернігівську "Десну", нині виступає у так званій "Прем'єр-Лізі" окупованого Криму.

Нагадаємо, після закінчення облоги обласного центру, на зруйнованому стадіоні Чернігова знайшли російський паспорт Масалова. У той же час сам футболіст перейшов до російської "Уфи", що грала у російській ФНЛ. 

Але вже у квітні 2023-го року Масалов дебютував за клуб "Рубін" з окупованої Ялти у так званій "Прем'єр-Лізі" Криму. У цьому аматорському змаганні колишній захисник "Десни" провів 11 матчів (останній - 14 червня) та відзначився 5 "жовтими" картками.

Цікаво, що перед сезоном 2023/24 російські окупанти заявили у Другу лігу Росії (найслабкіший дивізіон російського професійного футболу), в обхід правил Європейської асоціації футболу, два клуби з окупованого Криму, одним з яких став як раз ялтинський "Рубін". Втім Масалова наразі у заявці команди з окупованого півострова немає. Тож можна зробити висновок, що як футболіст-професіонал, Масалов виявився не потрібним навіть кримським окупантам. 

Нагадаємо, що Українська асоціація футболу звернулася до ФІФА та УЄФА у зв'язку з заявкою кримських клубів у російські професійні змагання: 

- УАФ знову звертається до ФІФА та УЄФА з проханням розглянути можливість виключення РФС (Російський футбольний союз, - прим.) із членства у ФІФА та УЄФА через доведену невідповідність вимогам статутів керівних органів світу й Європи та цінностям всесвітньої футбольної сім'ї, - йдеться у листі. 

 

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер