Понад 130 тисяч: як жителі Чернігівщини обмінювали старі лампи розжарювання на енергоощадні

На Чернігівщині старі лампи розжарювання на енергоощадні обміняли понад 130 тисяч людей. За словами директора Чернігівської дирекції АТ "Укрпошта" Олександр Бородавко, загалом обміняли понад 600 тисяч ламп. Наразі в наявності є понад 32 тисячі. При такому обміні, як це відбувається зараз, їх вистачить ще на півтора місяці.

Комунальні підприємства, медзаклади, заклади освіти вже отримали майже 26 тисяч енергоощадних ламп.

"Станом на 27 липня ті ж юридичні особи: комунальні підприємтсва, медзаклади, заклади освіти в "Дії" подали заявок на 28 877 ламп. Тобто, на понад 28 тисяч заявок подали і отримали більше 25 тисяч. Загалом "Укрпоштою" у Чернігівській області видано 645 089 енергоощадних ламп. Юридичні особи, в додатку "Дія", вказують свої дані: площу, який тип приміщення, і "Дія" розраховує їм необхідну кількість ламп", — сказав Бородавко.

Заклади освіти отримали енергоощадні лампи. ФОТО: Новгород-Сіверська міська територіальна громада

Заклади освіти отримали енергоощадні лампи. ФОТО: Новгород-Сіверська міська територіальна громада

Фізичні особи мають можливість обміняти лампи розжарювання на нові, енергоощадні тільки у центральному відділені "Укрпошти" у Чернігові.

"Коли максимально було видано ламп по районах, то ми залишили лише обмін в основному відділені. До тих пір, поки залишок не вичерпається, будемо видавати. По фізичних особах — це обмін п'ять на п'ять. Кабінет МУ розглядає можливість внесення змін в цю установу, за рахунок чого перелік юридичних осіб , організацій може бути розширений. Це поки що тільки наміри".

Директор Чернігівської дирекції АТ "Укрпошта" Олександр Бородавко. ФОТО: Суспільне Чернігів

 

Джерело: Суспільне Чернігів

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер