У Ніжині відбулися змагання з настільного футболу та тенісу до Дня молоді (Фото)

10 серпня у Ніжині на спортивній локації в міському парку Т. Г. Шевченка було гучно: молодь міста змагалась у турнірах з настільного тенісу та настільного футболу. Спортивний захід був організований з нагоди Дня молоді.

Організаторами змагань виступили Ніжинський молодіжний центр та Міський центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх". В змаганнях з настільного футболу взяли участь 8 молодіжних команд, які були розподілені на дві групи, а дві найкращі команди які посіли перші місця в групах в подальшому і виборювали перше місце турніру. Всі бажаючи мали змогу взяти участь у змаганнях з настільного футболу, навіть якщо учасники заходу не мали визначеної та сформованої команди, вони мали змогу після реєстрації створити свою власну команду об'єднавшись з іншими учасниками.

В підсумку переможцями змагань з настільного футболу стала команда "Хомячки" (команда дівчат), яка переграла команду і "Ювентус" і "Барселону".

На спортивному майданчику в парку Т.Г. Шевченка одночасно проходили і Змагання з настільного тенісу. Змагання з настільного тенісу проходили за олімпійською системою, так як бажаючих позмагатися виявилось чимало.

В підсумку перше місце посів - Юрій Мовчан, друге місце за В'ячеславом Кривошей, третє місце зайняв Назар Сачик.

Призери та переможці були нагороджені грамотами, медалями та призами від Міського центру "Спорт для всіх" та Ніжинського молодіжного центру Ніжинської міської ради.

Дякуємо ЗСУ, за можливість займатися спортом та проводити спортивні заходи

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер