У Ніжині на будівництво притулку для тварин виділили понад 1 гектар землі: подробиці

На будівництво притулку для безпритульних тварин у Ніжині виділили 1,3 гектари землі. Про це Суспільному розповів речник виконкому Ніжинської міської ради Семен Пустовіт. З його слів, притулку для тварин в місті немає і будувати його планують за гроші інвесторів. Більше про це у матеріалі

Земля, яку виділили для будівництва притулку для тварин, відповідає всім вимогам, каже Пустовіт.

 

"Підготували ділянку землі, яка підпадає під всі вимоги: там і санітарні норми, і дотримана відстань до житлових будинків. Земля в межах міста, в промисловій зоні. Ведуться переговори з інвесторами, які готові вкласти гроші та побудувати притулок".

 

 

Проект щодо будівництва притулку для безпритульних тварин почнуть розробляти в кінці 2023 року. Сам проект реалізовуватимуть у 2024-му.

 

"Між створенням проектно-кошторисної документації і до часу реалізації проходить від шести до восьми місяців, а за цей час ціни змінюються. Тому цей проект буде зроблено на початку 2024 року. Для побудови цього притулку є декілька перешкод, зокрема, це закон про тварин, у якому є багато обмежень: екологічні і санітарні", — сказав Семен Пустовіт.

 

 

Питання щодо будівництва притулку із зооволонтерами поки не обговорювали, каже Пустовіт. Зустріч проведуть, коли розроблятимуть проект.

Як у Ніжині створили тимчасовий притулок для тварин з Херсонщини — дивіться у сюжеті.

 
 
 

suspilne.media

Головне фото ілюстроване

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер